Menu
Your Cart

Hakkımızda

HAKKIMIZDA...

EasternTurkishRugs, el dokuması halılarda ve tasarımda en iyi olmak hedefimizdir. Personelimiz, mükemmel halı parçaları bulmak için sık sık yakındaki köylere ve diğer ülkelere seyahat eder. Sitemizde bu muhteşem halıların bazı örneklerini görebilirsiniz. Ancak, mağazamızda gösterilenden daha fazla Halıya sahip olduğumuzu lütfen unutmayın. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Onarım ve Yenileme Konusunda İyi Deneyimli

EasternRugart Kilim, onarım ve yenileme hizmetinde muadillerinden oldukça farklıdır. Tecrübeli kadromuz, yırtık, yırtık veya çok eski parçaları orijinal desenlerine zarar vermeden tamir eder ve eski haline getirir. Becerilerini göstererek bunu büyük bir özen ve çaba ile yapıyorlar.

Gerçek aile konforu için evde kalmak gibisi yoktur.

Türk halıları, yüzyıllardan beri çift düğüm kalitesiyle dünya çapında tanınmaktadır.Her tasarım ve renk, içlerinde çok özel bir gizli anlam barındırır, bu da Türk halılarını daha ilginç kılar. Orta Anadolu'da yapılan Türk halılarının çoğu Anadolu kültürü nedeniyle Türkiye, her genç hanım evlenmeden önce çeyizinde kilim olması gerekiyordu, bizim kültürümüzde bu zorunluluktu.

Gerçekten eşsiz eski Türk halıları koleksiyonum var. Eşsiz el dokuması kilimler üzerine doğal renklerle boyayarak eşsiz tasarımlar yaratıyoruz. Umarım evinizde bunlardan birine bakmaktan veya bunlardan birine sahip olmaktan zevk alırsınız.

ENSARI AVCU
Kurucu ve CEO